ראש שקט בכל מקום בעולם

נסיעה לחו"ל - לעסקים, לטיול אתגרי או לסוף שבוע מפנק - יכולה להיות מהנה ופורייה בתנאי שמוכנים גם לבלתי צפוי. ביטוח נסיעות נועד להעניק כיסוי להוצאות לא צפויות כך שיהיה לך ראש שקט גם כשאתה רחוק מהבית. סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' מזמינה אותך לבחור את ביטוח הנסיעות המתאים לך.
בביטוח נסיעות לחו"ל יש שני סוגי כיסויים שונים: כיסוי רפואי למקרה של בעיות רפואיות וכיסוי למקרה של נזק למטען או אובדנו.

 

ביטוח רפואי

מאחר וחוק ביטוח בריאות ממלכתי תקף רק בגבולות ישראל, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא היחיד המבטיח כיסוי לבעיות רפואיות העלולות להתעורר בזמן נסיעה ושהיה בחו"ל.

מאחר והצרכים הביטוחיים של כל נוסע משתנים בהתאם לאופי הנסיעה, למשך הזמן וליעדה פוליסת הביטוח תהיה שונה מנוסע לנוסע.

עם זאת, ככל שהביטוח יהיה מקיף יותר, המענה הטיפולי והרפואי יהיה מקיף ויסודי יותר ולכן מומלץ לא לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל רק לפי מחירו.

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה חילוץ ופינוי לבית חולים וקבלת טיפול רפואי במקרה של תאונות דרכים, הוצאות טיפול נמרץ ואשפוז, פינוי באמצעות מטוס לארץ, שירות רפואי, קניית תרופות, טיפולי שיניים במקרה חירום ועוד. ביטוח זה אינו מיועד לאנשים אשר עוזבים את הארץ לתקופה ארוכה עקב שליחות ממקום העבודה. לצורך כך יש ביטוח אחר.
ניתן להרחיב גם לפעיליות ספורט חוטף, פעילות אתגרית והוצאות חילוץ.

 

ביטוח מטען

ביטוח מטען מעניק כיסוי למקרים של אבידה או גניבת מטען וחפצי ערך. עם זאת גם בביטוח מטען קיימים סוגי פוליסות שונים וחשוב להתאים את הביטוח למפרט המדויק של המטען.


 

ביטוח נסיעות בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ'

בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' יתאימו לך את פוליסת ביטוח הנסיעות הטובה ביותר עבורך בכדי שתוכל לנסוע לחו"ל בראש שקט.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרידמן-ברקוביץ' סוכנות לביטוח >>