מבטיח גם את הבנק וגם אותך

הבנק מחייב את נוטל המשכנתא לרכוש ביטוח משכנתא בכדי להבטיח את החזרה במקרים לא צפויים. נוטל המשכנתא מעוניין לרכוש ביטוח משכנתא בכדי שנטל ההחזר לא ייפול על משפחתו. כך או כך מגוון הביטוחים הקיימים בתחום מבטיח לך ביטוח משכנתא בעלות נמוכה יותר.

למה צריך לבטח את המשכנתא?

הבנק דורש שמקבל המשכנתא ירכוש ביטוח משכנתא כך שהחזר המשכנתא יובטח במקרה של מות הלווה או מקרה לא צפוי אחר. במקביל, ביטוח המשכנתא מסיר נטל כבד מכתפי הלווה ומבטיח כי במקרה מוות, או סיבה לא צפויה אחרת, הנטל הכספי לא ייפול על משפחתו.
ביטוח משכנתא מורכב למעשה משני ביטוחים שונים: ביטוח חיים וביטוח נכס.

ביטוח חיים – מבטיח כי חברת הביטוח תפרע את חובו של הלווה לבנק במקרה מוות. ביטוח חיים אחר שיש למבוטח אינו מבטל את הצורך בביטוח משכנתא.
ביטוח חיים בתוך ביטוח המשכנתא מבטיח גם כי נטל ההחזר לא ייפול על כתפי המשפחה או הערבים במקרה מות הלווה, או אחר.
ביטוח מבנה – מבטיח את פדיון ההלוואה במקרה של נזק משמעותי למבנה ובמקביל לספק כיסוי ביטוחי לנזקים העלולים להיגרם למבנה במקרים של שריפה, הצפה ועוד - בכפוף לתנאי הפוליסה ולהערכת שמאי.

ביטוח משכנתא בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ'

בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' יתאימו לך את ביטוח המשכנתא הנכון עבורך במחיר אטרקטיבי מתוך מגוון ביטוחי המשכנתא של חברות הביטוח המובילות בישראל.
בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' יתאימו לך את פוליסת ביטוח משכנתא הטובה ביותר עבורך בכדי שתוכל לנסוע לחו"ל בראש שקט וגם לחזור בשלום.
לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרידמן-ברקוביץ' סוכנות לביטוח >>