לחיות בלי דאגות

ביטוח חיים הוא אחד הכלים שיספקו לך שקט נפשי. ביטוח חיים מיועד להגן על משפחת המבוטח חו"ח במקרה מוות בטרם עת. רכישת ביטוח חיים מאפשרת למבוטח ולמשפחתו לחיות את חייהם בשקט, עם הידיעה כי במקרה הצורך, ביטוח החיים מספק להם הגנה פיננסית ראויה.

מהו ביטוח חיים?


ביטוח חיים, הנקרא גם ביטוח ריסק (Risk), מספק כיסוי ביטוחי למשפחת המבוטח במקרה של מוות בטרם עת, ובעצם דואג להמשכיות רמת החיים של קרובי משפחתו של המבוטח.
כיסוי ביטוח חיים תקף למשך התקופה שנקבעה בפוליסה, במהלכה יקבלו בני המשפחה את הסכום הצבור כקצבה חודשית או בצורת סכום חד פעמי, על פי תנאי הפוליסה.
בעת רכישת ביטוח חיים חשוב לקחת בחשבון שני גורמים עיקרים: הגורם הראשון הוא צרכיו ויכולותיו של המבוטח בעת רכישת הפוליסה, הגורם השני הוא צרכיהם העתידיים של בני משפחת המבוטח, במקרה של מוות בטרם עת.

ביטוח חיים בסוכנות ביטוח פרידמן ברקוביץ'


סוכנות ביטוח פרידמן ברקוביץ' מספקת לכל אחד מלקוחותיה יחס מקצועי ואישי, המתבטא בהתאמת מוצרי ביטוח לצרכיו הפרטיים ובמתן תנאים מעודפים ומחירים אטרקטיביים.
בעת רכישת ביטוח חיים בסוכנות, כל לקוח עובר תהליך מובנה הבוחן את צרכיו בהווה ואת צרכי משפחתו בעתיד, וסקירה מלאה של המוצרים השונים של חברות הביטוח המובילות בישראל.
כל אחד מאנשי הצוות בסוכנות ביטוח פרידמן ברקוביץ' ישמח להעמיד לרשותך ידע מקצועי רחב, ולעזור לך לרכוש פוליסה שתספק עתיד בטוח ליקרים לך.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרידמן-ברקוביץ' סוכנות לביטוח >>