למקרים בהם חייבים לקבל סעד

אריכות חיים מביאה איתה לעיתים מצב סיעודי ובעקבותיו הזדקקות לעזרה בפעולות יומיומיות שוטפות. תמיד כדאי להיערך למצב סיעודי ולהבין את חשיבותו של הביטוח הסיעודי. סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' מזמינה אותך לקרוא על מצב סיעודי וללמוד כיצד להיערך לקראתו בצורה מיטבית.

 

מה מוגדר כמצב סיעודי?

מצב סיעודי מוגדר כמצב בו האדם אינו יכול לבצע בכוחות עצמו את הפעולות היומיומיות הבאות: לקום, לשכב, להתלבש, להתפשט, להתרחץ, לאכול, לשתות, ללכת, לשלוט בסוגרים ולהשתמש בשירותים. גם תשישות נפש (כתוצאה ממחלת אלצהיימר, למשל) נחשבת למצב סיעודי. הטיפול השוטף בחולה הסיעודי מוטל ברובו על משפחת החולה היות והוא אינו מוגדר כמצב רפואי ואינו נכלל ב"סל השירותים" של קופות החולים. הטיפול הסיעודי נחשב למרכיב העיקרי בעלויות הטיפול בחולה סיעודי והוא כרוך בהוצאות שוטפות גבוהות.

 

ביטוח סיעודי בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ'

הביטוח הסיעודי נותן מענה וסעדים למטופל ולמשפחתו ועוזר להם להתמודד עם עלויות הטיפול, בבית או במוסד מתאים, שאינן מכוסות על-ידי מוסדות המדינה, מבלי ליפול לנטל על הסביבה.

בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' מודעים לרגישות של הנושא ודואגים לתת למבוטח ולמשפחתו טיפול אישי ופתרון ביטוחי מיטבי, מתוך מגוון מוצרי הביטוח הסיעודי של חברות הביטוח המובילות בישראל.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרידמן-ברקוביץ' סוכנות לביטוח >>