להרגיש בטוח בדרך

ביטוח רכב נועד להעניק לנהגים כיסוי לכל אירוע בו הם עלולים להיתקל בדרך, בין אם מדובר בפגיעה, גניבה או כל נזק אחר. אתה מוזמן לבחור את הביטוח המתאים לך מתוך כלל סוגי ביטוח רכב הקיימים ולקבל בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ', בנוסף לכיסוי ביטוחי, גם טיפול אישי ומקצועי במחיר תחרותי בו זוכים לקוחותינו.

ביטוחי רכב המוצעים לנהגים:

  • ביטוח חובה – כל נהג חייב על-פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (פקודת ביטוח רכב מנועי חדש תש"ל 1970) לרכוש ביטוח חובה המעניק כיסוי ביטוחי בגין פגיעות גוף הנגרמות לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפגעו כתוצאה מהשימוש ברכב. עלות ביטוח חובה נקבעת בכפוף למספר קריטריונים קבועים כמו גילו של הנהג, דגם הרכב, וותק הנהיגה ועוד.
  • ביטוח צד ג' – מעניק כיסוי ביטוחי בגין נזק שנגרם לרכב אחר או לרכוש של אדם אחר על-ידי רכבו של המבוטח. ביטוח צד ג' אינו מעניק כיסוי ביטוחי לנזק שייגרם לרכבו של המבוטח. 

 

  • ביטוח מקיף – מעניק כיסוי ביטוחי מקיף לנזק שנגרם לרכבו של המבוטח במצבים שונים כמו תאונות דרכים, נזקי אש, גניבה, פגיעה בזדון, צד ג' ועוד.
    ביטוח מקיף מבטיח את המבוטח למקרים הכרוכים, בדרך כלל, בהוצאות שעלותם גבוהה במיוחד.

 

ביטוח רכב עם בסוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ'

השוני בין סוגי ביטוח הרכב הקיימים הוא בטיפול ובמחיר שהמבוטח מקבל. סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' שמה לעצמה למטרה להעניק למבוטחיה טיפול אישי במחיר תחרותי בכדי להקל עליהם ברגע בו הם זקוקים לתמיכה וחזרה לדרך.