הדרך שלנו היא הביטחון שלך

סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' היא סוכנות ותיקה ומוכרת המספקת כבר למעלה מ-50 שנה שירותי ביטוח ופנסיה ללקוחות מסדרי גודל שונים. עבור אנשי הצוות המקצועי בסוכנות כל הלקוחות הם גדולים והשירות לו הם זוכים הוא שירות אישי המשלב בין ידע מקצועי רחב לקשרים עם חברות וגופים פיננסיים.


 

מגוון לקוחות

את סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' ייסד שמואל פרידמן ז"ל לפני 50 שנה בעיר גבעתיים מתוך כוונה להעניק טיפול אישי ושירות שווה לכל לקוח, קטן וגדול כאחד. הסוכנות הולכת בדרכו של מייסדה מלווה בקהל לקוחות נאמן ורבגוני - לקוחות עסקיים, גופים מוסדיים גדולים, חברות ועמותות, בעלי עסקים עצמאיים ולקוחות פרטיים.

מגוון פתרונות

הסוכנות מעניקה את שירותיה ללקוחות בכל רחבי הארץ בעזרת צוות מומחים ואנשי מקצוע בעלי וותק המספקים פתרונות ביטוח בתחום האלמנטארי לצד תחומי ביטוח ייחודיים. צוות הסוכנות מתאפיין בגישה אישית תוך שמירה על אמינות ושקיפות מרביים.

לסוכנות פרידמן ברקוביץ' ניתנו סמכויות חיתום והיא נהנית מאמון רב מצד חברות הביטוח המובילות בישראל. התנאים המועדפים שהסוכנות מספקת ללקוחותיה באים לצד החתירה להתאמת הפתרונות לצרכים המשתנים שלהם.

דרכה של הסוכנות מעמידה את הלקוח במרכז מתוך הבנה כי ביטוח עוסק לפני הכל באנשים וכי טיב השירות הוא שבונה להם את הביטחון בפתרון. צוות הסוכנות ישמח לעמוד לרשותך בכל פניה ושאלה באמצעות עמוד צור קשר >>

למידע נוסף אודות:

אנשי הצוות >>

תחומי עיסוק >>