פרידמן ברקוביץ' לשירותך

בעולם הביטוח בו השוק מוצף במספר רב של פתרונות - וותק, אמינות ושירות אישי הם שמתווים את דרכה הייחודית של סוכנות פרידמן ברקוביץ'. אתה מוזמן לקרוא על הסוכנות, על תחומי התמחותה ועל הצוות המקצועי המחכה לך עם הפתרונות להם אתה זקוק.

חברות ביטוח מיוצגות

הסוכנות מעמידה לרשותך, מעבר למקצועיות ויחס אישי, את הפתרונות המתקדמים של מירב חברות הביטוח המובילות בישראל. אתה מוזמן לקרוא על חברות הביטוח המיוצגות בסוכנות, ולפנות אל נציגנו בכל שאלה או התייעצות.

מידע נוסף

פרופיל הסוכנות

סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' היא סוכנות ותיקה ומוכרת המספקת כבר למעלה מ-50 שנה שירותי ביטוח ופנסיה ללקוחות מסדרי גודל שונים. עבור אנשי הצוות המקצועי בסוכנות כל הלקוחות הם גדולים והשירות לו הם זוכים הוא שירות אישי המשלב בין ידע מקצועי רחב לקשרים עם חברות וגופים פיננסיים.

מידע נוסף

תחומי התמחות

בסוכנות פרידמן ברקוביץ' האנשים הם העיקר. הפתרונות הביטוחיים מותאמים לצרכים האישיים המשתנים מלקוח ללקוח, כך שאתה תוכל ליהנות ממגוון פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים של מיטב חברות הביטוח המובילות בישראל המותאמים בדיוק לצרכיך.

מידע נוסף

מעורבות בקהילה

סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' מתייחסת למעורבות חברתית בקהילה לא רק כחובה אלא בעיקר כזכות גדולה. המוטו של הסוכנות הוא להיות טוב יותר כדי להיות חלק מחברה טובה יותר.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

סוכנות הביטוח פרידמן ברקוביץ' מזמינה אותך להכיר את אנשיה, כי בסופו של דבר בביטוח אתה חייב להיות בטוח באדם מאחורי השם. צוות הסוכנות מורכב מאנשי מקצוע וותיקים ומובילים בתחום, בעלי רצון ומחויבות לעזור באופן אישי לכל לקוח בכל מצב.

מידע נוסף